Pagrindinis » Apie ParkiFly

Apie ParkiFly

ParkiFly yra prekės ženklas ir tiklaraštis, skirtas žmonėms, kurie nuolat keliauja ir ieško būdų kaip sutaupyti. Idėja kilo tada, kai turėjau skrydį iš Kauno oro uosto į Bourgas, Bulgariją, ir ieškojau kaip nuvykti iki oro uosto.

Deja, nesuradau jokios naudingos informacijos, kad būtų viskas patogiai sudėliota vienoje vietoje. Galiausiai, nusprendęs, kad važiuosiu nuosavu automobiliu, pradėjau ieškotis, kur pasistatyti automobilį Kaune.

Ir vėl gi, jokios naudingos informacijos, o tik komerciniai pasiūlymai. Sugaišęs apie pusvalandį, sugebėjau surasti keletą privačių parkingų netoli Kauno oro uosto, vieną jų ir pasirinkau.

Kelionės akimirka iš Bulgarijos


Atostogų metu turėjau nemažai laisvo laiko ir nusprendžiau pasidalinti savo atradimais su kitais keliautojais. Todėl susikūriau paprastą, bet funkcionalią internetinę svetainę, bei paskelbiau savo pirmąjį parkingų vadovą – Top 6 sąrašą parkavimo aikštelių prie Kauno oro uosto.

Grįžęs iš atostogų, nuvykau į Vilnių, prasiėjau pro visus parkingus, įvertinau pliusus ir minusus, palyginau kainas ir sukūriau geriausių parkavimo aikštelių sąrašą prie Vilniaus oro uosto.

Neketinu sustoti ties tuo, ir planuoju sukurti vadovus, kaip geriausiai nuvykti iki oro uostų iš skirtingų Lietuvos miestų.

O štai ir aš. Mano vardas Denis ir aš sutaupysiu jūsų pinigus, laiką bei nervus.

Denis

ParkiFly įkūrėjas ir straipsnių rašytojas